Випуск 2020 року

31.07.2020 14:06
Щиро вітаємо випускників 2020 року із закінченням освітнього процесу в ДНЗ "Подолянчик". На святкуванні були присутні селищний голова А.С. Тимчук та спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ю.А. Заболотна. Анатолій Сергійович привітав присутніх зі святом та побажав гарного навчання та успіхів в подальшому шкільному житті. А.С. Тимчук подарував випускникам набори першокласника та вручив дипломи. Селищний голова подякував колективу ДНЗ "Подолянчик" за плідну співпрацю і побажав натхнення і творчих успіхів у вихованні підростаючого покоління.
Зі святом ми вітаємо щасливих батьків. Бажаємо вашим дітям нескінченного ентузіазму у навчанні, непохитної впевненості в собі і своїх силах, творчої наснаги для нових звершень. А вам, дорогі батьки, бажаємо терпіння, наснаги та радості від нових досягнень ваших дітей.