Про нас

Староушицький дошкільний навчальний заклад «Подолянчик» діє з 1979 року і розміщений в селищі міського типу Стара Ушиця по вулиці Ольги Кобилянської, 2. Будівля дошкільного закладу побудована по типовому проекту на 50 місць . Загальна площа становить 616 кв.м..

Територія, площею 150 кв.м., обнесена сітчатою огорожею. На території дошкільного закладу розміщені 3 ігрові майданчики і клумби для квітів. Є в наявності підсобне приміщення для господарських потреб і овочесховище для зберігання овочів і фруктів. До будівлі підведені водопровід, каналізація і центральне опалення.

В даний час в дошкільному закладі виховується 44 дитини. Укомплектовано 2 групи: 1-2 молодша (20 дітей) і середньо-старша (24 дітей).

ДНЗ працює згідно Базового Компонента дошкільної освіти та програми "Українське дошкілля" на основі культурно-історичних цінностей українського народу, його традицій, звичаїв, збагачення духовності підростаючого покоління.

В своїй роботі педагогічний колектив впроваджує елементи системи Софії  Русової , основними завданнями якої є створення сприятливих умов для розвитку та саморозвитку особистості.

Реалізація основних завдань навчально-виховного процесу здійснюється шляхом проведення педрад, семінарів, колективних переглядів занять, конкурсів, виставок, тематичних днів, співпраці з сім’єю. З метою розвитку творчих здібностей дошкільнят в садочку працюють гуртки: «Росток», «Чарівний пензлик», «Пластилінова краса», "Від звука до букви".

Кадрами заклад забезпечений згідно штатного розпису.

Староушицький  дошкільний навчальний заклад "Подолянчик" перейменовано в Староушицький заклад дошкільної освіти "Подолянчик" згідно ВИПИСКИ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 19.10.2021 року, згідно номера виписски 578454930999.

Тут ви можете виділити важливу інформацію.